You are currently viewing Jesienne warsztaty z rodzicami

Jesienne warsztaty z rodzicami

Jesienne warsztaty z rodzicami

13 października do sal przedszkolnych dzieci z grup I- IV zawitali specjalni goście – rodzice naszych przedszkolaków.
Celem spotkania było budowanie więzi dziecko-Rodzic przez wspólne, aktywne spędzanie czasu, integracja grupy przedszkolnej oraz wspólne wykonanie kukiełki warzywno-owocowej. Zgromadzone jesienne dary pobudziły wyobraźnię naszych Gości. Rodzice jak zawsze sprawili się fantastycznie i wykazali ogromną kreatywnością. Z przygotowanych skarbów jesieni powstały pomysłowe, niepowtarzalne, piękne kukiełki. Można było je podziwiać na wystawie w dniach od 17-21 października w holu przedszkola.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wspólną zabawę. Radosne uśmiechy na twarzach naszych dzieci i rodziców utwierdzają nas w przekonaniu, że tego typu spotkania są potrzebne.

Koordynator: Bożena Pierścieniak