Dyżur wakacyjny

Informacja – dyżur wakacyjny 2023


Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady przedszkola lub rady rodziców.

W lipcu i sierpniu 2023r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się 4 kwietnia o godz. 12:00 i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

Warunkiem przyjęcia dziecka na dyżur będzie wniesienie opłaty przez rodzica na wybrany dyżur w placówce. Rodzice dokonują wpłaty za dyżur wakacyjny w wybranym przez siebie przedszkolu.

Termin dyżuru wakacyjnego w Przedszkolu Nr 164: 03-21.07.2023r. (I turnus).

Terminy dyżurów wakacyjnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę publikujemy poniżej.

Rodzice dzieci z Przedszkola Nr 164, zainteresowani uczęszczaniem dziecka na dyżur, również zapisują dziecko w elektronicznym systemie rekrutacji.

WARSZAWA
Terminy dyżurów PRZEDSZKOLA 2023

 – plik do pobrania

WARSZAWA
Terminy dyżurów Oddziały przedszkolne 2023

 – plik do pobrania

WARSZAWA
Harmonogram zapisów na dyżur wakacyjny

 – plik do pobrania

Close Menu
×

Koszyk

Skip to content