You are currently viewing Ważne informacje dla grupy I

Ważne informacje dla grupy I

• Post category:Aktualności

21 listopada o godzinie 9:15

Mama Adeli i mama Michała zapraszają wszystkie dzieci z naszej grupy na wspólną zabawę pt. „Leśne przyjęcie”. Zabawa odbędzie się w naszej Sali zabaw.
Dziękujemy mamusiom za aktywność i serdeczną współpracę z naszą panią.

Misie.

23 listopada

W związku z naszą małą Wielka uroczystością „Pasowania na Przedszkolaka” poproszę o:

• przyniesienie w środę 23 listopada galowego stroju dla swojego dziecka. Co to znaczy?
    Ubieramy swoje dziecko najpiękniej jak się da na jeden kolor, najchętniej ulubiony przez Państwa dziecko, czyli może to być żółty, zielony, różowy itd.
  • przyniesienie w środę 23 listopada, w tajemnicy przed dzieckiem, misia uszytego przez mamę i tatę (o czym wcześniej dawałam znać) z doczepioną wizytówką dziecka.

Pozdrawiam z wdzięcznością
Elżbieta Gajewska

25 listopada o godzinie 10:00
Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy mamę i tatę każdego z nas – na pierwszą i bardzo ważną dla nas uroczystość w naszym zespole przedszkolaczków – Pasowanie na Przedszkolaka.
Będzie wesoła zabawa. Będą tańce i kolorowe piosenki.
I inne misiowe niespodzianki.

Początek o godzinie 10.00, w piątek, 25 listopada

Prosimy wszystkich gości o przybycie 5 – 10 minut wcześniej i zajęcie miejsca w naszej teatralnej Sali „Na piętrze”.
Będziemy wdzięczni za życzliwe uśmiechy i mocne brawa.
Do zobaczenia.

Misie Małe i Duże z grupy I