You are currently viewing Pies KAZIA naszym gościem

Pies KAZIA naszym gościem

• Post category:Aktualności

W dniach 16.05 i 23.05.2022r. naszych przedszkolaków odwiedzi czworonożny gość imieniem Kazia wraz ze swoją właścicielką, która jest trenem psów oraz behawiorystką.

Kazia to 7 letni Berneński pies Pasterski, która aktywnie uczestniczy w spotkaniach z dziećmi wnosząc swój wkład do edukacji związanej z psią naturą.

Celem spotkania jest przekazanie dzieciom podstawowych informacji na temat psów oraz prezentacja psich umiejętności.

W załączniku możecie Państwo zobaczyć CV Kazi i  jej bogate wykształcenie oraz wszystkie ważne informacje na jej temat.

Nie mogąc się doczekać spotkania z Kazią organizuję akcję „Poznaj Mojego Przyjaciela”

Każdy posiadacz psa, kota, królika lub innego zwierzęcia  proszony jest o przyniesienie do wychowawcy grupy fotografii swojego pupila do dnia 10.05.2022r.

Ze zdjęć zostanie zorganizowana wystawa , która umili nam spotkanie z naszym gościem Kazią i jej opiekunem.

Koordynator akcji
Natalia Tesz-Jopek