You are currently viewing Spotkanie ze Strażą Miejską

Spotkanie ze Strażą Miejską

Spotkanie ze Strażą Miejską

Temat bezpieczeństwa jest nieustannie poruszany na zajęciach w naszej placówce.
W tym celu organizowane są również spotkania z przedstawicielami służb mundurowych. Tym razem odwiedził nas pracownik Straży Miejskiej. Pani Lena opowiedziała dzieciom, na czym polega jej praca, w jakich okolicznościach należy wzywać Straż Miejską oraz omówiła elementy swojego munduru. Przeprowadziła pogadankę z dziećmi na temat jak zachować się w kontakcie z osobą nieznajomą oraz kiedy należy wezwać Straż Miejską. Przypomniała numer do Straży Miejskiej, jakim jest 986. Przybliżyła dzieciom czym zajmuje się ekopatrol. Zaskoczeniem dla dzieci był niespodziewany gość, który wyskoczył z torby Pani Leny 🙂 Ryś przywitał się z każdym uczestnikiem spotkania, a potem zaprosił dzieci do wspólnej zabawy.