You are currently viewing Finał Dni Teatru

Finał Dni Teatru

Dni Teatru ,,Dzieci dzieciom”

Nasze przedszkole, jak co roku, uroczyście obchodzi Międzynarodowy Dzień Teatru, który przypada 27 marca. Z tej okazji każda grupa przygotowała przedstawienie. Tematem była dowolna interpretacja opowiadania Adama Bahdaja „Malowany ul”. Każda z grup przygotowała inną aranżację tego utworu.

W poniedziałek wystąpiła grupa IV – „Słoneczka” z teatrem kukiełek.

Wtorek należał do grupy III – „Kotków”, które pokazały teatr aktorów.

We środę grupa druga – „Biedronki” pokazała nam teatr tańca, a w czwartek najmłodsze „Misie” pokazały nam teatr słowno – muzyczny.

Widownię wszystkich pokazów stanowili rodzice, rodzeństwo dziadkowie małych artystów, którzy gorącymi owacjami nagradzali występy swoich pociech.

Tak więc przez cały tydzień mogliśmy podziwiać różnorodność form teatralnych, gdyż w piątek uczestniczyliśmy w Finale Dni Teatru. Uświetnili go swoją obecnością.

Gala finałowa- dyplomy i kwiaty dla reżyserów i asystentów reżysera, gromkie brawa pokazały, że wszystkie dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola na wiele sposobów angażowali się w przygotowanie Dni Teatru. Dziękujemy.

A najważniejsze jest to, ze wszyscy przy tym świetnie się bawili – i dużo się nauczyli.

Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie dni Teatru.