You are currently viewing Spektakl Straży Miejskiej

03.07.2022
Spektakl Straży Miejskiej

Teatrzyk kukiełkowy w wykonaniu Straży Miejskiej
Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Stonoga – pełna przygód droga” w wykonaniu Straży Miejskiej. Bohaterowie bajki przypomnieli dzieciom jak należy zachować się podczas różnych niebezpiecznych sytuacji w życiu codziennym. Jak się okazuje nie wszyscy jeszcze pamiętają o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, a wykazał to test. Na sali pojawiły się pasy i sygnalizator świetlny i…niektórym zdarzało się w ogóle nie zwracać uwagi jaki kolor wskazuje wyświetlacz. No cóż jak widać edukacji z zakresu ruchu drogowego nigdy za wiele, zwracajmy uwagę podczas spacerów i wspólnych wycieczek na bezpieczeństwo, staramy się wyrabiać nawyki u dzieci związane z bezpieczeństwem, nie tylko przy przechodzeniu przez ulicę.