You are currently viewing Kreatywna gimnastyka! EDYCJA WIOSENNA

Kreatywna gimnastyka!
EDYCJA WIOSENNA
07 marzec – 27 maj

Zakończyliśmy udział w programie Roar Adventure kreatywna gimnastyka – edycja jesienna oraz zimowa. Polubiliśmy bardzo lwa Lolka, a on nas. Dlatego zaprosił Nasze Przedszkole do wiosennej edycji Roar Adventure kreatywna gimnastyka , gdzie będziemy dalej przeżywać wspólne przygody.

Lolek przygotował nam nowe zajęcia w formie OPOWIEŚCI RUCHOWO -ROZCIĄGAJĄCEJ ubranej w barwną muzykę i efekty dźwiękowe. W dalszym ciągu wykorzystywane będą karty pracy, które uatrakcyjniają zajęcia, ale też sprzyjają pobudzaniu kreatywności. Dodatkowo Lolek będzie wysyłał zadania dla dzieci oraz kolorowanki.

Po zakończeniu programu, Nasze Przedszkole otrzyma Certyfikat oficjalnego zaangażowania placówki w rozwój fizyczny swoich podopiecznych.

Organizator i prowadzący zajęcia instruktor gimnastyki korekcyjnej.