You are currently viewing Międzynarodowy Dzień Teatru

Międzynarodowy Dzień Teatru

Szanowni Rodzice,

z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru (27 marca) organizujemy dla naszych przedszkolaków Festiwal Teatralny pt. „Dzieci dzieciom”.  W dniach 28.03 – 01.04. 2022 wszystkie dzieci codziennie będą oglądać przedstawienia teatralne przygotowane przez zespoły teatralne z poszczególnych grup wiekowych:

• 03 – premiera widowiska w wykonaniu dzieci z grupy IV pt. „Mrowisko”
  • 03 – premiera teatrzyku w wykonaniu dzieci z grupy II pt. „O myszach na afiszach’’
  • 03 – premiera teatru muzycznego dzieci z grupy III pt. „Drzewo’’
  • 03 – premiera sztuki dzieci z grupy I pt. „Biedroneczki są w kropeczki’’
  • 04 – Gala rozdania nagród i dyplomów dla wszystkich realizatorów i uczestników Festiwalu Teatralnego

Na przedstawienia zapraszamy naszych wszystkich przedszkolaków i pracowników przedszkola.

Festiwal ma charakter zabawy z dziećmi ukierunkowanej na rozwój ich świadomości emocjonalnej i wzmacnianie poczucia wartości oraz rozwój talentów małych aktorów.

Bardzo prosimy Rodziców o dialog z własnymi dziećmi – inicjowanie rozmów i prowokowanie do wypowiadania się dzieci na temat ich osobistych wrażeń z zabawy.

Warto też w te dni ubierać dzieci bardziej odświętnie – tak, jak podczas wyjścia do klasycznego teatru.

W ten sposób wzmacniamy razem – Państwo Rodzice i my wychowawcy stosowną postawę i zachowania społeczne dzieci.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Wychowawcy Przedszkola nr 164 w warszawie