You are currently viewing Grupa IV – Rodzice czytają dzieciom 25 września.

Grupa IV – Rodzice czytają dzieciom 25 września.

• Post category:Grupa IV

25 września 2023
Rodzice czytają dzieciom

Dziś starszaki odwiedziła mama Basi w ramach akcji ,,Rodzice czytają dzieciom’’. Pani Ola zajęła nas literaturą, którą na dzisiejsze spotkanie wybrała córka. Z wypiekami na twarzach dzieci poznawały niezwykłe przygody dziewczynki, która wpada na ciekawe pomysły i dzielnie rozwiązuje własne problemy. Pani Ola na przykładzie tytułowej Basi wyjaśniła nam, co to takiego jest tolerancja. Czytanie wartościowych książek niesie ze sobą same zalety. Uczą one i wychowują, ale także bawią. Nauczmy dzieci nawyku czytania, zanim zasiądą w szkolnej ławce. Niech książka, a nie komputer będzie pierwszym nauczycielem czytania i poszukiwania przygód. Sprawmy, aby książki miały swoje szczególne miejsce w przedszkolu i domu.