You are currently viewing Grupa I – Zajęcia z Rodzicami „Zabawy z panią Jesienią”.

Grupa I – Zajęcia z Rodzicami „Zabawy z panią Jesienią”.

• Post category:Grupa I

Grupa I – Zajęcia z Rodzicami

Zajęcia otwarte dla rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której mają oni okazję zapoznać się między innymi ze sposobami pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociechy już potrafią zrobić. Dzieci z niecierpliwością oczekują wizyty rodziców.
Podczas zajęć każdy Krasnal starał się zaprezentować jak najlepiej. Mimo wielu obowiązków rodzice licznie przybyli do przedszkola, by towarzyszyć w tym dniu swoim pociechom. Rodzice mieli możliwość obserwowania swoich dzieci podczas zabaw, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz zasobu wiadomości i umiejętności. Maluchy wraz z Rodzicami chętnie i aktywnie uczestniczyli w proponowanych formach działalności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w działanie. Po spotkaniu zostały już tylko miłe wspomnienia, wystawa prac oraz fotografie upamiętniające to ważne wydarzenie. Warto podkreślić, że podczas zajęć towarzyszyła wyjątkowa, przyjazna atmosfera. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za udział na zajęciach otwartych!