You are currently viewing Grupa I – List do rodziców

Grupa I – List do rodziców

• Post category:Grupa I

Szanowni Rodzice

Marzec upłynął nam pod znakiem Pszczółki Bze-bze i całego pszczelego rodu. Efekt naszej pracy widoczny był na scenie. Mam nadzieję, że zaobserwowaliście Państwo postawy społeczne i zaangażowanie we wspólną pracę całego zespołu, każdego z Państwa dzieci. Cierpliwość, wytrwałość, umiejętność koncentracji na zadaniu, rozumienie współdziałania dla osiągnięcia wspólnego celu – to były nasze społeczne cele podczas trwania przygotowań. I to one, obok innych, były priorytetowe. Dzieci jako grupa poradziły sobie z takim wyzwaniem wspaniale. Wszystkie lub prawie wszystkie przekroczyły pewien próg w drodze do osobistych przyszłych sukcesów. Chcę przy tej okazji zaznaczyć, że poziom rozwoju emocjonalnego, jakkolwiek może się on wpisywać w różne rodzaje osobowości poszczególnych dzieci, pozostawia jeszcze dla nas dorosłych( w tym również Państwa) ogromne pole do pracy. Zachęcam do niej we współpracy ze mną. Jak zawsze w każdy czwartek , godzina 15 – 16:00.

Pozdrawiam serdecznie i wiosennie. Życzę wielu ciepłych, serdecznych promieni słońca w relacjach z Państwa dziećmi.

Wychowawca grupy Maluszków