You are currently viewing Wyniki dzielnicowego konkursu plastycznego pod honorowym patronatem Burmistrza Pragi-Północ m.st. Warszawy pt. „Zwierzaki rozrabiaki”

• Post category:Aktualności

Oto laureaci konkursu pod patronatem honorowym
Burmistrza Dzielnicy Pragi-Północ
„Zwierzaki – rozrabiaki”:

W kategorii dzieci 6- letnich:

I miejsce: Małgorzata W.  Szkoła Podstawowa 354

II miejsce: Antoni G. Szkoła Podstawowa 258

III miejsce: Izabela Cz. Szkoła Podstawowa 50

W kategorii dzieci 5-letnich:

I miejsce: Milana M. Przedszkole 167

II miejsce: Urszula O. Przedszkole 163

III miejsce: Łucja O. Przedszkole 174

Do udziału w konkursie przystąpiło 12 placówek przedszkolnych oraz szkolnych.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie a wygranym gratulujemy! Laureatów konkursu zapraszamy na galę wręczenia dyplomów i nagród,
która odbędzie się w naszym przedszkolu Nr 164 ul. Szanajcy 12 na dużej sali przedszkolnej w dniu 15 listopada o godz. 10:00.

Dla pozostałych dzieci, które wzięły udział w konkursie przygotowaliśmy upominki, po które mogą Państwo się do nas zgłaszać w dniach 16-18 listopada w godzinach 8:00-16:00.