You are currently viewing Koncert mikołajkowy

Koncert mikołajkowy

Koncert mikołajkowy

HO HO HO… Mikołajowy zawrót głowy zapanował w naszym przedszkolu…. Ledwo w poniedziałekl odwiedził nas Mikołaj z prezentami a już w środę odbył się niesamowicie porywający Anielski koncert. Niestety musieliśmy trochę poczekać na Mikołaja, który pędził do nas aż z Zakopanego. W czasie oczekiwania na głównego prowadzącego tej zabawy Anioł uprzyjemniał nam chwile, pięknym śpiewem i opowiadaniem o chochliku….Gdy dzieci usłyszały że Mikołaj już dociera, z radości zerwały się z miejsc, aby go hucznie powitać. Póżniej zaczęła się zabawa! Były wspólne tańce-wygibańce i obowiązkowy wężyk, który porwał nawet najwieksze marudy tego wydażenia. Z zaciekawieniem wysłuchaliśmy opowiadania Mikołaja, pochwaliliśmy się również naszymi talentami śpiewem i recytacją. Zabawy nie było końca. A na pamiątkę zrobiliśmy sobie zdjęcia z Mikołajem, żeby utrwalić wspomnienia. Dziękujemy za porywający koncert , ho ho ho.