You are currently viewing Grupa IV – Rodzice czytają dzieciom.

Grupa IV – Rodzice czytają dzieciom.

• Post category:Grupa IV

Rodzice czytają dzieciom

05.10.2023 r.
W czwartek 5 października grupę KOTKI odwiedziła mama Natalii z siostrą. Pani Kinga w czasie spotkania zajęła nas niezwykłą książką pt. ,,Mała wróżka Amelka’’ czytając historię Oliwi i Majki, którym co noc z kuchni znikały cukierki. Z niecierpliwością czekaliśmy na wyjaśnienie tej trudnej zagadki przez wróżkę Amelkę i jej przyjaciela Gucia. Cała przygoda zakończyła się szczęśliwie. Dzięki sprytnie zastawionej pułapce przez detektywów został przyłapany winowajca całego zamieszania. Pani Kindze dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

16. 10.2023r.
Na spotkanie z książką pt. ,,Nela i wyprawa do serca dżungli’’ zaprosił nas tata Helenki. Pan Michał zabrał starszaki w egzotyczną podróż po lesie Borneo. Czytając reportaż małej Neli ze spotkania z jeżozwierzem, kolczatką i nadymką rozniecił w nas chęć podróżowania i odkrywania świata. Dziękujemy Panu Michałowi za zaproszenie do magicznego świata fascynującej książki.