You are currently viewing Grupa I – Pasowanie na przedszkolaka.

Grupa I – Pasowanie na przedszkolaka.

• Post category:Grupa I

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 20 września 2023 roku o godzinie 10.00 w Przedszkolu nr 164 odbyła się uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka”. Bohaterami były dzieci z oddziału „Krasnali”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor przedszkola Bożena Biadoń. Maluchy zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził zachwyt gości. Występując przed tak wielką publicznością dzieci wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. „Krasnale ” pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki. Punktem kulminacyjnym było pasowanie, poprzez symboliczne położenie ołówka przez panią dyrektor na ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy oraz upominki.

Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowy, przełomowy moment, który zasługuje na należytą celebrację. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się zwykłą formalnością, skrywa w sobie dużo więcej – jest to symboliczne odzwierciedlenie podróży, jaką maluch rozpoczyna w świecie nauki, zabawy i społecznej interakcji. To pierwsze, ważne kroki w edukacji, które stawia nie tylko dziecko, ale również rodzice, obserwując z dumą i wzruszeniem postępy swoich pociech.