You are currently viewing Fluoryzacja zębów.

Fluoryzacja zębów.

• Post category:Aktualności

DBAMY O ZĘBY!

Jest nam miło, że  w tym roku szkolnym będziemy współpracować w ramach autorskiego Programu Profilaktyki Przeciwpróchniczej  organizowanego przez UŚMIECH  Monika  Nowicka , który przeznaczony jest dla dzieci w przedszkolach.

Pogadanka na temat prawidłowej higieny jamy ustnej jest prowadzona dla wszystkich dzieci w grupach, natomiast fluoryzacja jest tylko dla chętnych dzieci, które będą zapisane i  wniosą powyższą  opłatę.

Fluoryzacja przeprowadzana jest we wszystkich grupach wiekowych i organizowana jest 2 x w roku, analogicznie tak jak  w gabinetach stomatologicznych.

Koszt jednej fluoryzacji  wraz z pogadanką wynosi

25zł / dziecko.

Prosimy o zapisy na fluoryzację od 15 grudnia

u nauczycieli poszczególnych grup.

W ramach powyższej kwoty dzieci otrzymają dziecięcą szczoteczkę do zębów.

Termin fluoryzacji ustalony jest na   5  stycznia PIĄTEK    po śniadaniu.

Po pogadance, dodatkowo wszystkie obecne dzieci  w  przedszkolu otrzymają niespodziankę  w  formie  naklejek  z  różnych  bajek.