You are currently viewing Dzień dziecka

Dzień dziecka

Atrakcje na Dzień Dziecka

Szanowni Rodzice, informujemy, że 01 czerwca br. w naszym przedszkolu odbędą się zabawy z okazji Dnia Dziecka prowadzone przez Agencję Artystyczną „Urodzinowa Elza”.
Zabawy odbędą się w ogrodzie przedszkolnym.
Przedstawiamy harmonogram tego spotkania:
Dzieci zostają podzielone na dwie grupy. Pierwsza grupa, tzn. dzieci z grup I i II, zaczyna zabawę od godziny 9:30 do 10:30.
Druga grupa, tzn. dzieci z grup III i IV, zaczyna zabawę od godziny 10:35 do 11:35.

Atrakcje przygotowane dla dzieci:

1. Zabawy z chustą klanzy w formacie eventowym XXL, która pomieści do 50 osób. Jest to wielka tęczowa chusta, która przyciąga dzieci i budzi wiele pozytywnych emocji.
  2. Gry zręcznościowe z wykorzystaniem przyciągających uwagę wyjątkowo długich mat animacyjnych ze stopami olbrzymów.
  3. Wspólne łapanie baniek mydlanych w rozmiarze XXL.
  4. Limbo, czyli wspólne przechodzenie pod bardzo długą liną.

Wszystkim uczestnikom życzymy dobrej zabawy, a każdemu dziecku najlepszego prezentu jakim jest miłość, troska i zainteresowanie rodziców.