You are currently viewing Grupa IV – Starszaki na spotkaniu z ,,Przechwalania’’.

Grupa IV – Starszaki na spotkaniu z ,,Przechwalania’’.

• Post category:Grupa IV

Grupa IV – Starszaki na spotkaniu z ,,Przechwalania’’

10 maja 2024r. przedszkolaki wybrały się do Domu Kultury ŚWIT na  przedstawienie teatralne pt.: „ Brzechwolandia”. Spektakl w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia, był okazją do przypomnienia sobie znanych wierszy Jana Brzechwy, takich jak: „Leń”, „Skarżypyta”, „Samochwała”, „Atrament”, „Globus”, „Znaki przestankowe”.

Wizyta w niezwykłej krainie zwanej „Brzechwolandią”, dała możliwość przeniesienia się w kolorowy świat pełen radości, marzeń i muzyki. Bohaterowie  wierszy przypomnieli małym widzom o właściwych zachowaniach w domu, w szkole i na podwórku.

,,Brzechwolandia’’ to wspaniała kraina, którą wszyscy powinniśmy poznać. Spektakle teatralne wpisują się w nasz teatralny profil przedszkola.