You are currently viewing Uroczystość rozdania nagród w konkursie „Zwierzaki rozrabiaki”

Uroczystość rozdania nagród w konkursie „Zwierzaki rozrabiaki”

Uroczystość rozdania nagród w konkursie „Zwierzaki rozrabiaki”

W dniu 15 listopada odbyła się uroczystość rozdania nagród za udział w VIII edycji dzielnicowego konkursu plastycznego pt. „Zwierzaki – rozrabiaki” pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga- Północ m. st. Warszawy, organizowanym przez nasze Przedszkole 164. W konkursie wzięło udział 8 przedszkoli oraz 4 oddziały przedszkolne ze szkół podstawowych. Łącznie wpłynęło 28 prac.
Udział w uroczystości uświetnił Burmistrz Dzielnicy Praga- Północ pan Dariusz Kacprzak, który rozdał dyplomy oraz nagrody dla laureatów konkursu oraz Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania – pan Włodzimierz Siess, który wręczył podziękowania dla opiekunów dzieci nagrodzonych.
Przybyli goście oraz przedstawiciele okolicznych placówek oświatowych oglądali występy przedszkolaków z naszego Przedszkola.
Dzieci z grupy I wykonały krótkie przedstawienie teatralne pt. „Śliweczki”, angażując całą widownię do wspólnej zabawy. Grupa III przedstawiła swój autorski utwór pt. „Zwierzaki rozrabiaki”, który został przygotowany specjalnie na tę uroczystość. Natomiast dzieci z grupy IV wykonały dopracowany taniec.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie a wygranym gratulujemy! Dziękujemy za uczestnictwo w naszej uroczystości. Każda praca była wyjątkowa i inna. Przedszkolaki znowu zaskoczyły nas nieskończoną wyobraźnią i pomysłowością.

Dziękujemy i gratulujemy prac.

Koordynator: Natalia Tesz- Jopek