You are currently viewing Przegląd młodych talentów.

Przegląd młodych talentów.

Przedszkolny Przegląd Talentów

Każde dziecko posiada talenty, ale nie każde zdołało już je odkryć, naszym zadaniem jest towarzyszyć im w tej podróży. Dlatego 23.02.2023 r. w naszym przedszkolu już po raz trzeci odbył się PRZEDSZKOLNY POKAZ TALENTÓW pod hasłem „Moja pasja, moje zainteresowania, moje hobby”, którego celem było popularyzowanie działań artystycznych w Przedszkolu, promowanie młodych talentów, rozwijanie zainteresowań i mocnych stron dzieci, rozwijanie kreatywności dzieci  oraz promowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego, jak również integrowanie społeczności przedszkolnej.

Dzieci przygotowały i zaprezentowały liczne talenty – wokalne, taneczne, akrobatyczne. Na scenie zaprezentowało się 7 uczestniczek. Pozostałe przedszkolaki zasiadły na widowni i podziwiały swoje koleżanki nagradzając każdy występ gromkimi brawami. Uzdolnienia wokalne zaprezentowały: Basia z grupy III orz Maja i Rozalka z grupy IV. Helenka z grupy III ukazała swoje ćwiczenia z jogi. Swoją pasję do tańca zaprezentowała Emilka z grupy III, a Julia z grupy IV do brazylijskiej muzyki poruszała się w rytmie capoeiry. Helenka z grupy IV podzieliła się swoimi zainteresowaniami serią książek o podróżniczce Neli.

Dzięki takim inicjatywom przedszkole kształtuje  i wspiera postawę aktywnego i twórczego życia, zapewniając przedszkolakom istotny kapitał na przyszłość.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i serdecznie gratulujemy. Spotkajmy się za rok!