You are currently viewing Grupa III – Nasze dzieciaki na Evencie PKP

• Post category:Grupa III

7.10.2022r.
Wyjście do PKP

7 października, na dziedzińcu PKP Wieleńska uczestniczyliśmy w Evencie pt. ,,Wspólnie tworzymy bezpieczną i ekologiczną kolej!” w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich z „Bezpiecznym Przejazdem” w PKP Polskich Liniach Kolejowych S.A.
Obejrzeliśmy spektakl teatralny o bezpiecznej i ekologicznej kolei pt. „W miejskiej dżungli”. Poza tym dzieci brały udział w quizach, konkursach z nagrodami, malowaniu buziek, wspólnym kolorowaniu obiektów kolejowych, układaniu puzzli, oklejaniu modelu lokomotywy, skręcaniu balonów i wielu, wielu innych atrakcjach.
Przedsięwzięcie miało na celu promowanie zasad bezpieczeństwa, obowiązujących na obszarze kolejowym. Dodatkowo wszystkie dzieci zostały zaproszone na popcorn, a na koniec otrzymały balony, maskotki, kolorowanki i odblaski by być widocznym na drodze.